سفر هیات محترم اعزامی مقام وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون جوزجان

ju_admin
Mon, Sep 05 2022 3:54 PM
pic

محترم انجنیر اسماعیل روحانی معین امور محصلان وزارت تحصیلات عالی طی سفر کاری از پوهنتون جوزجان بازدید بعمل آوردند.

 در این سفر که ایشان را محترم انجنیر روح الله روحانی رئیس برنامه های انکشاف علمی، محترم عبدالباری خپلواک رئیس مالی و حسابی و هیات معیتی شان همراهی می کردند با رئیس و اعضای رهبری، استادان و کارمندان اداری پوهنتون جوزجان دیدار بعمل آوردند. در این ملاقات محترم پوهنیار حيات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان ضمن عرض خوش آمدید و خیر مقدم به هیات محترم وزارت تحصیلات عالی در رابطه به امورات کادری، تدریسی و اداری پوهنتون جوزجان معلومات ارایه نموده و خواهان  توجه جدی رهبری مقام وزارت تحصیلات عالی در فراهم آوری زمینه بهتر کاری برای استادان، کارمندان اداری و محصلان گردیدند. رئیس پوهنتون جوزجان افزودند در این نهاد تحصیلی امورات تدریسی و اداری بشکل نرمال به پیش میرود و همه پرسنل آن به علاقمندی خاص و دوشادوش هم برای آبادی و عمران وطن عزیز خود تلاش می ورزند. بعداً محترم انجنیر اسمعیل روحانی معين امور محصلان وزارت تحصیلات عالی ضمن وسیله شدن سلام های وزیر صاحب تحصیلات عالی به استادان و کارمندان این نهاد اکادمیک؛ در زمینه های تحصیلی، شریک ساختن طرزالعمل استخدام استادان پوهنحی شرعیات که در حال ایجاد است و ارائه طرح جامع در رابطه به جداسازی بهتر محصلین طبقه ذکور و اناث در پوهنتون و امورات تحصیلی شان بحث و گفتگو نمودند.

همچنان هیآت اعزامی وزارت تحصیلات از بخش های مختلف تدریسی و اداری پوهنتون جوزجان و موسسات تحصیلی خصوصی مقیم ولايت جوزجان بازدید بعمل آورده و از زحمات دائمی هیات رهبری، استادان و کارمندان اداری پوهنتون جوزجان به فرزندان کشور اظهار سپاس و امتنان نمودند

Latest news

Sat, Jun 04 2022 11:48 AM
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید

ضمن گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید.

۱۴۰۱/۳/۹ مصادف با ۱۴۴۳/۱۰/۲۹

بمناسبت افتتاح نمایشگاه یک روزه کتاب که به ابتکار مرکز انسجام امور محصلان. . .

Sat, Jun 04 2022 11:13 AM
Background image

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان تحت ریاست محترم پوهنیار حیات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان در سالون کنفرانس این نهاد تحصیلی برگزار شد. درین جلسه که محترم داکتر عتیق. . .

Sat, Apr 09 2022 11:43 AM
Background image

رئیس جدیدالتقرر و معاون و مالی و اداری پوهنتون جوزجان معرفی و به کار آغاز نمودند.

 محترم پوهنیار حیات الله حقجو به حیث رئیس پوهنتون جوزجان و محترم داکتر عتیق الله نبی زاده نماینده فوق‌العاده وزارت تحصیلات و معاون مالی و اداری در پوهنتون جوزجان رسمآ تعيين گردیدند.

الی. . .

BACK TO NEWS