ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها)

ju_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۸
ورکشاپ ارجاع

آمریت مجله علمی پوهنتون جوزجان با هماهنگی آمریت PDC این پوهنتون ورکشاپ آموزشی یکروزه ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها را دایر نمود
ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها) با اشتراک محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان و محترم پوهندوی دوکتور محمداکرم حکیم معاون تحقیقات و مجله علمی، محترم پوهنمل دوکتور عبدالبصیر محمودزاده معاون امور علمی، محترم داکتر عتیق الله نبی‌زاده معاون مالی و اداری و محترم پوهنوال سید سرور یعقوبی معاون امور محصلان این پوهنتون ورؤسای پوهنځی‌ها از سوی آمریت مجله علمی برای استادان این نهاد اکادمیک تدویر یافت.
در این ورکشاپ که طی دو روز در سالون آی تی این پوهنتون تدویر یافت؛ نرم‌افزارهای Mendeley، EndNote و Zotero توسط ترینران مجرب برای استادان این پوهنتون به صورت عملی آموزش داده شد. ورکشاپ متذکره در روز اول برای استادان پوهنځی‌های شرعیات، علوم اجتماعی و تعلیم و تربیه و در روز دوم برای استادان پوهنځی‌های حقوق، اقتصاد، انجنیری ساختمانی، انجنیری صنایع کیمیاوی، انجنیری جیولوژی و معاون و انجنیری جیوماتیک ارائه گردید.
در این ورکشاپ، برنامه EndNote توسط محترم پوهنمل سید نقیب الله هاشمی عضو کادر علمی پوهنځی جیوماتیک ماستری از دانشگاه تهران، برنامه Mendeley توسط محترم پوهنیار ضیاءالدین قوانچ عضو کادر علمی پوهنځی علوم اجتماعی ماستری از کشور مالیزیا و برنامه Zotero توسط محترم پوهنیار اسحاق‌علی محمدی عضو کادر علمی پوهنځی جیولوژی و معادن ماستری از کشور ترکیه؛ برای کلیه استادان جوان این پوهنتون ارائه گردید.
استادان شرکت‌کننده از این ورکشاپ استقبال نموده، خواهان ادامه چنین برنامه‌ها شدند. در ضمن نظر به تقاضای استادان پوهنتون جوزجان قرار شد که هر یک از ترینران محترم آموزش مفصل نرم‌افزار مربوط را در استدیوی رادیوی پوهنتون جوزجان ثبت و در اختیار استادان این پوهنتون قرار دهند و همچنین از طریق ویب سایت پوهنتون جوزجان نشر شود.
در اخیر برنامه ترینران محترم توسط هیأت رهبری پوهنتون جوزجان با اهدای تحسین‌نامه، مورد تحسین قرار گرفتند.
برنامه با دعائیه خیر خاتمه یافت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۵۰
Background image

ورکشاپ 10 روزه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل محوری OBE-SCL در پوهنتون جوزجان موفقانه برگزار گردید.

ورکشاپ آموزشی "مبتنی بر نتیجه و محصل محور توسط دو تن از ترینر های اعزامی ریاست تقرر و ترفیعات علمی معینیت  محترم علمی مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و با هماهنگی آمریت مرکز انکشاف مسلکی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸
Background image

فراخوان پذیرش مقالات، پوهنتون جوزجان

مجله علمی- تحقیقی بین المللی دیوان پوهنتون جوزجان که در سال 1398 تأسیس و بعد از نشر 7 شماره، در 22 قوس 1401 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت   22RCTD-GIJR-003- از ریاست محترم تحقیق،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۸
Background image

ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها)

آمریت مجله علمی پوهنتون جوزجان با هماهنگی آمریت PDC این پوهنتون ورکشاپ آموزشی یکروزه ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها را دایر نمود
ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها) با اشتراک. . .

BACK TO NEWS