برنامه پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان

ju_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۵ - ۱۳:۳۶
mohit

در تاریخ ۲۲ جوزای سال ۱۴۰۳ هـ.ش، برابر با ۵ ذی‌الحجه ۱۴۴۵ هـ.ق، به مناسبت روز جهانی محیط زیست، برنامه‌ای جهت پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان برگزار گردید. این برنامه با همکاری ریاست محیط زیست و قومندانی امنیه ولایت جوزجان و با مشارکت هیئت رهبری پوهنتون، اساتید و محصلان به اجرا درآمد.

محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی، رئیس عمومی پوهنتون جوزجان، با استقبال از این برنامه اظهار داشت که حفاظت از محیط زیست مسئولیت همگانی است و باید همه در جهت پاکی و صفایی محیط مشارکت کنند. وی تأکید کرد که چنین برنامه‌هایی نه تنها به بهبود وضعیت محیط زیست کمک می‌کند، بلکه نقش مهمی در افزایش آگاهی و مسئولیت‌پذیری افراد دارد.

محترم الحاج قاری عبدالحی عمرمختار، رئیس محیط زیست ولایت جوزجان، در سخنرانی خود از توجه و همکاری همیشگی رهبری پوهنتون جوزجان و کمیته محیط زیست این نهاد تحصیلی در زمینه پاکی و صفای محیط تقدیر کرد و خواستار ادامه همکاری‌های بیشتر در این راستا شد.

در جریان این برنامه حشر عمومی، تمامی ساحات پوهنتون جوزجان از هر نوع کثافات پاکسازی گردید و ساحات سبز و راهروهای پوهنتون توسط اطفائیه قوماندانی امنیه ولایت جوزجان آب پاشی شد. این اقدامات به منظور ایجاد محیطی سالم و پاک برای دانشجویان و کارکنان پوهنتون انجام پذیرفت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۴ - ۱۳:۷
Background image

ورکشاپ آموزشی دو روزه تحت عنوان (HEMIS)سیستم مدیریت معلوماتی وزارت تحصیلات عالی در پوهنتون جوزجان دائر گردید

در روز های  سه شنبه و چهار شنبه مؤرخ ۱۲ و ۱۳ سرطان ۱۴۰۳هـ‌ش؛ ورکشاپ آموزشی دو روزه سیستم مدیریتی HEMIS برای رؤسای پوهنځی‌ها، آمرین ديپارتمنت ها و مدیران تدریسی پوهنتون جوزجان برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۵ - ۱۳:۳۶
Background image

برنامه پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان

در تاریخ ۲۲ جوزای سال ۱۴۰۳ هـ.ش، برابر با ۵ ذی‌الحجه ۱۴۴۵ هـ.ق، به مناسبت روز جهانی محیط زیست، برنامه‌ای جهت پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان برگزار گردید. این برنامه با همکاری ریاست. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۳:۱۸
Background image

محکمه ی تمثیلی محصلین پوهنځی حقوق و علوم سیاسی پوهنتون جوزجان برگزار شد

مورخ ۱/۱۲/۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۱۹/۳/۱۴۰۳ هـ ش مرکز کلینیک حقوقی آمریت انسجام خدمات امور محصلان معاونیت امور محصلان با همکاری پوهنځی حقوق و علوم سیاسی، برنامه‌ی عملی محکمه‌ ی تمثیلی خویش را. . .

BACK TO NEWS