برنامه پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان

ju_admin
Tue, Jun 25 2024 1:36 PM
mohit

در تاریخ ۲۲ جوزای سال ۱۴۰۳ هـ.ش، برابر با ۵ ذی‌الحجه ۱۴۴۵ هـ.ق، به مناسبت روز جهانی محیط زیست، برنامه‌ای جهت پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان برگزار گردید. این برنامه با همکاری ریاست محیط زیست و قومندانی امنیه ولایت جوزجان و با مشارکت هیئت رهبری پوهنتون، اساتید و محصلان به اجرا درآمد.

محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی، رئیس عمومی پوهنتون جوزجان، با استقبال از این برنامه اظهار داشت که حفاظت از محیط زیست مسئولیت همگانی است و باید همه در جهت پاکی و صفایی محیط مشارکت کنند. وی تأکید کرد که چنین برنامه‌هایی نه تنها به بهبود وضعیت محیط زیست کمک می‌کند، بلکه نقش مهمی در افزایش آگاهی و مسئولیت‌پذیری افراد دارد.

محترم الحاج قاری عبدالحی عمرمختار، رئیس محیط زیست ولایت جوزجان، در سخنرانی خود از توجه و همکاری همیشگی رهبری پوهنتون جوزجان و کمیته محیط زیست این نهاد تحصیلی در زمینه پاکی و صفای محیط تقدیر کرد و خواستار ادامه همکاری‌های بیشتر در این راستا شد.

در جریان این برنامه حشر عمومی، تمامی ساحات پوهنتون جوزجان از هر نوع کثافات پاکسازی گردید و ساحات سبز و راهروهای پوهنتون توسط اطفائیه قوماندانی امنیه ولایت جوزجان آب پاشی شد. این اقدامات به منظور ایجاد محیطی سالم و پاک برای دانشجویان و کارکنان پوهنتون انجام پذیرفت.

Latest news

Sat, Jun 04 2022 11:48 AM
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید

ضمن گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید.

۱۴۰۱/۳/۹ مصادف با ۱۴۴۳/۱۰/۲۹

بمناسبت افتتاح نمایشگاه یک روزه کتاب که به ابتکار مرکز انسجام امور محصلان. . .

Sat, Jun 04 2022 11:13 AM
Background image

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان تحت ریاست محترم پوهنیار حیات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان در سالون کنفرانس این نهاد تحصیلی برگزار شد. درین جلسه که محترم داکتر عتیق. . .

Sat, Apr 09 2022 11:43 AM
Background image

رئیس جدیدالتقرر و معاون و مالی و اداری پوهنتون جوزجان معرفی و به کار آغاز نمودند.

 محترم پوهنیار حیات الله حقجو به حیث رئیس پوهنتون جوزجان و محترم داکتر عتیق الله نبی زاده نماینده فوق‌العاده وزارت تحصیلات و معاون مالی و اداری در پوهنتون جوزجان رسمآ تعيين گردیدند.

الی. . .

BACK TO NEWS