تدویر ورکشاپ برای آمرین ديپارتمنت پوهنحی های پوهنتون جوزجان

ju_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱ - ۱۴:۱۸
hemis

ورکشاپ ۵ روزه آموزشی تحت عنوان "سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی تحصیلات عالی"( HELMS) از طرف مرکز انکشاف مسلکی(PDC) برای ۴۰ تن از آمرین ديپارتمنت و مدیران  تدریسی پوهنحی های نُه گانه ای پوهنتون جوزجان دایر گردید.

در برنامه اختتامیه این ورکشاپ علمی و آموزشی محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان تدویر ورکشاپ آموزشی HELMS را در راستای آشنای اساتید و مدیریت های تدریسی پوهنحی های اين نهاد تحصیلی به این سیستم و یک گام مؤفق جهت معیاری سازی خدمات اکادمیک برای محصلان در سطح پوهنتون جوزجان تلقی نمودند.

قابل تذکر است که در این ورکشاپ در جریان ۵ روز  همه آمرین ديپارتمنت ها و مدیران تدریسی پوهنحی های این نهاد تحصیلی اشتراک و از موضوعات آموزشی مربوط به این ورکشاپ مستفید و مستغنی گردیده اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸
Background image

فراخوان پذیرش مقالات، پوهنتون جوزجان

مجله علمی- تحقیقی بین المللی دیوان پوهنتون جوزجان که در سال 1398 تأسیس و بعد از نشر 7 شماره، در 22 قوس 1401 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت   22RCTD-GIJR-003- از ریاست محترم تحقیق،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۸
Background image

ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها)

آمریت مجله علمی پوهنتون جوزجان با هماهنگی آمریت PDC این پوهنتون ورکشاپ آموزشی یکروزه ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها را دایر نمود
ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها) با اشتراک. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۱
Background image

کار شیوه آموزشی شش روزه "مدیریت" برای کارمندان اداری جديد التقرر پوهنتون جوزجان

در مراسم افتتاحیه این برنامه؛ محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان پیرامون اهمیت موضوع به تفصیل صحبت کرده و برگزاری این برنامه را مفید و از تداوم چنین برنامه های. . .

BACK TO NEWS