تدویر ورکشاپ برای آمرین ديپارتمنت پوهنحی های پوهنتون جوزجان

ju_admin
Sun, Jan 21 2024 2:18 PM
hemis

ورکشاپ ۵ روزه آموزشی تحت عنوان "سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی تحصیلات عالی"( HELMS) از طرف مرکز انکشاف مسلکی(PDC) برای ۴۰ تن از آمرین ديپارتمنت و مدیران  تدریسی پوهنحی های نُه گانه ای پوهنتون جوزجان دایر گردید.

در برنامه اختتامیه این ورکشاپ علمی و آموزشی محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان تدویر ورکشاپ آموزشی HELMS را در راستای آشنای اساتید و مدیریت های تدریسی پوهنحی های اين نهاد تحصیلی به این سیستم و یک گام مؤفق جهت معیاری سازی خدمات اکادمیک برای محصلان در سطح پوهنتون جوزجان تلقی نمودند.

قابل تذکر است که در این ورکشاپ در جریان ۵ روز  همه آمرین ديپارتمنت ها و مدیران تدریسی پوهنحی های این نهاد تحصیلی اشتراک و از موضوعات آموزشی مربوط به این ورکشاپ مستفید و مستغنی گردیده اند.

Latest news

Sat, Jun 04 2022 11:48 AM
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید

ضمن گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید.

۱۴۰۱/۳/۹ مصادف با ۱۴۴۳/۱۰/۲۹

بمناسبت افتتاح نمایشگاه یک روزه کتاب که به ابتکار مرکز انسجام امور محصلان. . .

Sat, Jun 04 2022 11:13 AM
Background image

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان تحت ریاست محترم پوهنیار حیات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان در سالون کنفرانس این نهاد تحصیلی برگزار شد. درین جلسه که محترم داکتر عتیق. . .

Sat, Apr 09 2022 11:43 AM
Background image

رئیس جدیدالتقرر و معاون و مالی و اداری پوهنتون جوزجان معرفی و به کار آغاز نمودند.

 محترم پوهنیار حیات الله حقجو به حیث رئیس پوهنتون جوزجان و محترم داکتر عتیق الله نبی زاده نماینده فوق‌العاده وزارت تحصیلات و معاون مالی و اداری در پوهنتون جوزجان رسمآ تعيين گردیدند.

الی. . .

BACK TO NEWS