فراخوان پذیرش مقالات، پوهنتون جوزجان

ju_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸
مقالات

مجله علمی- تحقیقی بین المللی دیوان پوهنتون جوزجان که در سال 1398 تأسیس و بعد از نشر 7 شماره، در 22 قوس 1401 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت   22RCTD-GIJR-003- از ریاست محترم تحقیق، تألیف و ترجمه وزارت محترم تحصیلات عالی گردیده و بعداز اخذ سند جواز رسمی نیز دو شماره خود را مؤفقانه منتشر نمود. این مجله اکنون با افتخار اعلام می دارد که مقالات علمی استادان گرامی، محققان محترم و محصلین عزیز را در حوزۀ علوم اسلامی، به زبان های دری، پشتو، اوزبیکی، عربی، انگلیسی و ترکی جهت نشر در شماره دهم خود می پذیرد.
نوت: مقالات محصلین به شرطی به داوری خواهد رفت که تحت رهنمایی و همراهی یک استاد پوهنتون یا شخص دارای سند دوکتورا، نوشته شده باشد.
نحوه ارسال مقالات:
نویسندگان محترم! رهنمود و فارمت نگارش مقالات مجله بین المللی دیوان را از ویب سایت این مجله (https://www.diwan.com.af) دریافت نموده، مقالات تحقیقی خویش را طبق آنها تهیه و از طریق ایمیل های ذیل ارسال بدارید. diwan@diwan.com & diwandergisi@gmail.com
آخرین مهلت دریافت مقالات: 15 حمل 1403 / 3 اپریل 2024

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۵۰
Background image

ورکشاپ 10 روزه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل محوری OBE-SCL در پوهنتون جوزجان موفقانه برگزار گردید.

ورکشاپ آموزشی "مبتنی بر نتیجه و محصل محور توسط دو تن از ترینر های اعزامی ریاست تقرر و ترفیعات علمی معینیت  محترم علمی مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و با هماهنگی آمریت مرکز انکشاف مسلکی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸
Background image

فراخوان پذیرش مقالات، پوهنتون جوزجان

مجله علمی- تحقیقی بین المللی دیوان پوهنتون جوزجان که در سال 1398 تأسیس و بعد از نشر 7 شماره، در 22 قوس 1401 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت   22RCTD-GIJR-003- از ریاست محترم تحقیق،. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۸
Background image

ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها)

آمریت مجله علمی پوهنتون جوزجان با هماهنگی آمریت PDC این پوهنتون ورکشاپ آموزشی یکروزه ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها را دایر نمود
ورکشاپ یکروزه تحت عنوان (ارجاع‌دهی با نرم‌افزارها) با اشتراک. . .

BACK TO NEWS