فراخوان پذیرش مقالات، پوهنتون جوزجان

ju_admin
Wed, Feb 14 2024 10:28 AM
مقالات

مجله علمی- تحقیقی بین المللی دیوان پوهنتون جوزجان که در سال 1398 تأسیس و بعد از نشر 7 شماره، در 22 قوس 1401 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت   22RCTD-GIJR-003- از ریاست محترم تحقیق، تألیف و ترجمه وزارت محترم تحصیلات عالی گردیده و بعداز اخذ سند جواز رسمی نیز دو شماره خود را مؤفقانه منتشر نمود. این مجله اکنون با افتخار اعلام می دارد که مقالات علمی استادان گرامی، محققان محترم و محصلین عزیز را در حوزۀ علوم اسلامی، به زبان های دری، پشتو، اوزبیکی، عربی، انگلیسی و ترکی جهت نشر در شماره دهم خود می پذیرد.
نوت: مقالات محصلین به شرطی به داوری خواهد رفت که تحت رهنمایی و همراهی یک استاد پوهنتون یا شخص دارای سند دوکتورا، نوشته شده باشد.
نحوه ارسال مقالات:
نویسندگان محترم! رهنمود و فارمت نگارش مقالات مجله بین المللی دیوان را از ویب سایت این مجله (https://www.diwan.com.af) دریافت نموده، مقالات تحقیقی خویش را طبق آنها تهیه و از طریق ایمیل های ذیل ارسال بدارید. diwan@diwan.com & diwandergisi@gmail.com
آخرین مهلت دریافت مقالات: 15 حمل 1403 / 3 اپریل 2024

Latest news

Sat, Jun 04 2022 11:48 AM
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید

ضمن گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید.

۱۴۰۱/۳/۹ مصادف با ۱۴۴۳/۱۰/۲۹

بمناسبت افتتاح نمایشگاه یک روزه کتاب که به ابتکار مرکز انسجام امور محصلان. . .

Sat, Jun 04 2022 11:13 AM
Background image

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان تحت ریاست محترم پوهنیار حیات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان در سالون کنفرانس این نهاد تحصیلی برگزار شد. درین جلسه که محترم داکتر عتیق. . .

Sat, Apr 09 2022 11:43 AM
Background image

رئیس جدیدالتقرر و معاون و مالی و اداری پوهنتون جوزجان معرفی و به کار آغاز نمودند.

 محترم پوهنیار حیات الله حقجو به حیث رئیس پوهنتون جوزجان و محترم داکتر عتیق الله نبی زاده نماینده فوق‌العاده وزارت تحصیلات و معاون مالی و اداری در پوهنتون جوزجان رسمآ تعيين گردیدند.

الی. . .

BACK TO NEWS