کار شیوه آموزشی شش روزه "مدیریت" برای کارمندان اداری جديد التقرر پوهنتون جوزجان

ju_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۱
pics

در مراسم افتتاحیه این برنامه؛ محترم مفتی سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان پیرامون اهمیت موضوع به تفصیل صحبت کرده و برگزاری این برنامه را مفید و از تداوم چنین برنامه های آموزشی استقبال نمودند. در ادامه سخنرانی ها؛ محترم داکتر عتیق الله نبی زاده معاون مالی و اداری پوهنتون جوزجان نیز ضمن خوشحالی از برگزاری ورکشاپ برای کارمندان اداری جديد التقرر این نهاد تحصیلی، از کارمندان اشتراک کننده خواستند تا اندوخته های علمی و مسولیت های ایمانی خویش را در جریان انجام امور اداری تطبیق و عملی نمایند.

در روز نخست این ورکشاپ، محترم پوهنمل ابوریحان انتظار استاد پوهنحی اقتصاد پوهنتون جوزجان در رابطه به اهمیت دفترداری و مدیریت، معلومات مفصل و علمی را برای اشتراک کنندگان این برنامه ارائه کردند.

قابل تذکر است که این ورکشاپ به ابتکار آمریت منابع بشری و با هماهنگی‌ مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون جوزجان تدویر میگردد که به تعداد ۳۰ تن از مامورین جديد التقرر در بخش های اداری این نهاد اکادمیک در جریان شش روز آموزش های علمی و مسلکی را از طریق اساتید و ترینر های مسلکی مورد آموزش قرار خواهند گرفت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۳:۱۸
Background image

محکمه ی تمثیلی محصلین پوهنځی حقوق و علوم سیاسی پوهنتون جوزجان برگزار شد

مورخ ۱/۱۲/۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۱۹/۳/۱۴۰۳ هـ ش مرکز کلینیک حقوقی آمریت انسجام خدمات امور محصلان معاونیت امور محصلان با همکاری پوهنځی حقوق و علوم سیاسی، برنامه‌ی عملی محکمه‌ ی تمثیلی خویش را. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۸ - ۹:۶
Background image

مرکز تحقیقات ونشرات علمی مجهز در پوهنتون جوزجان افتتاح گردید

مورخ ۲۶ ثور ۱۴۰۳هـ‌ش مطابق ۷ ذی القعده ۱۴۴۵هـ ‌ق در محفل افتتاحیه مرکز متذکره، محترم مولوی نورالدین عمیر معاون مقام ولایت جوزجان، محترم میکایل داشدیمیر مسول تیم باز سازی ترکیه در زون. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۲ - ۹:۵۰
Background image

ورکشاپ 10 روزه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل محوری OBE-SCL در پوهنتون جوزجان موفقانه برگزار گردید.

ورکشاپ آموزشی "مبتنی بر نتیجه و محصل محور توسط دو تن از ترینر های اعزامی ریاست تقرر و ترفیعات علمی معینیت  محترم علمی مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و با هماهنگی آمریت مرکز انکشاف مسلکی. . .

BACK TO NEWS