ورکشاپ 10 روزه آموزش مبتنی بر نتیجه و محصل محوری OBE-SCL در پوهنتون جوزجان موفقانه برگزار گردید.

ju_admin
Sun, Mar 31 2024 9:50 AM
سمینار

ورکشاپ آموزشی "مبتنی بر نتیجه و محصل محور توسط دو تن از ترینر های اعزامی ریاست تقرر و ترفیعات علمی معینیت  محترم علمی مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و با هماهنگی آمریت مرکز انکشاف مسلکی استادان پوهنتون جوزجان با اشتراک 30 تن از اعضای کادر علمی پوهنتون جوزجان در  سالون کنفرانس ارتقای کیفیت این نهاد تحصیلی دایر گردید.
در مراسم اختتامیه این ورکشاپ محترم مفتي سید انوارالحق حبیبی رئیس عمومی پوهنتون جوزجان ضمن ابراز خرسندی از زحمات ترینر های مسلکی مقام وزارت تحصیلات عالی در زمینه برگزاری این ورکشاپ مهم و مؤثر؛ در مورد اهمیت تدویر همچو ورکشاپ های آموزشی افزودند 'در جریان تدریس و آموزش در این نوع سیستم، محصل نقش فعال داشته و استاد نیز به راهنمایی ایشان می‌پردازد که باعث ایجاد تعامل دو طرفه بین استاد و محصل می‌گردد' و از اشتراک کنندگان خواستند تا ضمن اشتراک فعال در این ورکشاپ از داشته‌های این ورکشاپ استفادۀ اعظمی نمایند.
متعاقبا پوهنمل دوکتور عبدالبصیر محمود زاده معاون علمی این کانون علمی در مورد اهمیت و ارزش این ورکشاپ صحبت های همه جانبه نموده، افزودند در سمستر های بعدی از روش‌ها در تدریس شان استفاده نمایند.
همچنان  محترم پوهنیار حبیب الرحمن قاسمپور آمر انکشاف مسلکی استادان این نهاد علمی از هیئت رهبری پوهنتون، ماستر ترینر های برنامه و استادان اشتراک کننده تقدیر و تشکر  نمودند.
قابل یادآوری است که این ورکشاپ به مدت 10 روز جهت ارتقاء ظرفیت اساتید پیرامون روش‌های تدریس نوین و شیوۀ انتقال مفاهیم با سیستم جدید درسی برای 30 تن از استادان جدیدالتقرر پوهنحی های نُه گانه‌ای این پوهنتون دایر گردید. در اخیر برنامه اسناد و تصدیق نامه های از طرف هیئت رهبری پوهنتون جوزجان برای اشتراک کنندگان این ورکشاپ تفویض گردید.

Latest news

Sat, Jun 04 2022 11:48 AM
Background image

گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید

ضمن گرامیداشت از روز جهانی کتاب ، نمایشگاه کتاب در پوهنتون جوزجان برگزار گردید.

۱۴۰۱/۳/۹ مصادف با ۱۴۴۳/۱۰/۲۹

بمناسبت افتتاح نمایشگاه یک روزه کتاب که به ابتکار مرکز انسجام امور محصلان. . .

Sat, Jun 04 2022 11:13 AM
Background image

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان

مورخ ۲۷حمل ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای علمی پوهنتون جوزجان تحت ریاست محترم پوهنیار حیات الله حقجو رئیس پوهنتون جوزجان در سالون کنفرانس این نهاد تحصیلی برگزار شد. درین جلسه که محترم داکتر عتیق. . .

Sat, Apr 09 2022 11:43 AM
Background image

رئیس جدیدالتقرر و معاون و مالی و اداری پوهنتون جوزجان معرفی و به کار آغاز نمودند.

 محترم پوهنیار حیات الله حقجو به حیث رئیس پوهنتون جوزجان و محترم داکتر عتیق الله نبی زاده نماینده فوق‌العاده وزارت تحصیلات و معاون مالی و اداری در پوهنتون جوزجان رسمآ تعيين گردیدند.

الی. . .

BACK TO NEWS