پوهنتون جوزجان

پوهنتون چوزجان به مثابه یک نهاد تحصیلی معتبر در سطح کشور عزیز ما افغانستان متعهد به ارائه خدمات با کیفیت آموزشی، علمی و تحقیقاتی بوده که پیوسته به منظور تربیه کادر های مسلکی جوان به رشته های مختلف حیاتی-اقتصادی به روحیه عالی و وطندوستی تدریس مینمایند.

پیام محترم مفتی سید انوار الحق حبیبی ریس پوهنتون جوزجان

5 months ago

الْحَمْدُ لِلَّهِ وَسَلَامٌ عَلَى عِبَادِهِ الَّذِينَ اصْطَفَى!

اما بعد! فأعوذ بالله من الشیطن الرجیم!

بسم الله الرحمن الرحیم

يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ (مجادله، آیه 11) صدق الله العلی العظیم

 السلام و علیکم و رحمه الله و برکاته!

مسرت دارم که  شما را در پوهنتون جوزجان خوش آمدید میگویم. این نهاد تحصیلی در جمعی از نهاد های پیشتاز اکادمیک کشور و منطقه به تربیت نسل آگاه و دانشمند که بتوانند نقش بارزی را در تحول و دگرگونی اقتصادی، پیشرفت و ترقی در کشور ایفا نمایند؛ متعهد بوده، همواره با گام های استوار به راه خویش ادامه می‌دهد. بی تردید نسل آگاه پرچمدار مشعل علم و معرفت است و خداوند عزوجل نیز در کلام خود از درجات عظیمی بر کسانی که علم دارند، مژده داده است.

من باور کامل دارم  که جهت نیل به توفیق بیشتر، تلاش و زحمات خالصانه، تشریک مساعی در بخش آموزش و پرورش نسل های ورزیده و تاکید بر روش های متکی به نوآوری، منتج به دستاورد های عظیمی خواهد بود.  هیئت رهبری پوهنتون جوزجان با درک همه واقعیت های عینی و مسؤولیت پذیری، با درنظرداشت قوانین، اصول و مقررات نافذه کشور در تطبیق برنامه های توسعه‌یی تحصیلی-آموزشی و تحقیقی جهت دستیابی به آرمان های بزرگ ملی و اسلامی از تلاش های همه جانبه دریغ نورزیده و در راستا رشد کیفیت تدریس، توسعه و تقویت خدمات و همچنان توسعه در ساختارها و و زیربنا ها و تامین امکانات بهتر در پوهنتون گام های موثر و جدی برداشته و به عنوان بخش جدایی ناپذیر از قافله علم و معرفت تلاش می ورزد؛ تا از طریق برنامه های آموزشی و تحقیقات گستردهء علمی و پیشگام، تأثیر مثبت و ارزنده یی را در رشد و اعتدا و انکشاف کشور، منطقه و جهان بگذارد.

با احترام

مفتی سید انوار الحق حبیبی رئیس پوهنتون جوزجان
Photo11

عکس ها و ویدیو ها عکس ها و ویدیو ها

سفر محترم شیخ الحدیث مولوی نداء محمد ندیم سرپرست وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون جوزجان

پوهنتون جوزجان

پوهنتون جوزجان

پوهنتون جوزجان

ماستر پلان پوهنتون جوزجان

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۲
Background image

اعلان بست های کادر علمی پوهنتون جوزجان برای سال 1445

پوهنتون جوزجان برای  تکمیل بست های کادری خویش در سال 1445هـ ق در رشته های ذیل به سویه دوکتور، ماستر و در نهایت لیسانس به کادر های علمی جدید ضرورت دارد.

پوهنحی علوم اجتماعی:

-  دیپارتم . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۴ - ۱۴:۲
Background image

فراخوان مقاله مجله علمی-تحقیقی دیدگاه

مجله علمی- تحقیقی دیدگاه با صاحب امتیازی پوهنتون جوزجان در تاریخ 15 میزان 1402 مؤفق به اخذ مجوز رسمی به شماره ثبت RCTD-GNJR-0041-23 از ریاست محترم تحقیق، تألیف و ترجمه وزارت محترم . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۴ - ۱۳:۲۸
Background image

فراخوان مقاله مجله علمی-تحقیقی جوزجانان

مجله علمی- تحقیقی جوزجانان پوهنتون جوزجان از 1387 تا فصل زمستان 1401 مقالات علمی استادان محترم پوهنتون‌ها را در رشته‌های مختلف علوم اجتماعی و علوم طبیعی نشر می‌نمود و اکنون نیز با اخذ . . .

تازه ترین اخباراخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۱۴ - ۱۳:۷
Background image

ورکشاپ آموزشی دو روزه تحت عنوان (HEMIS)سیستم مدیریت معلوماتی وزارت تحصیلات عالی در پوهنتون جوزجان دائر گردید

در روز های  سه شنبه و چهار شنبه مؤرخ ۱۲ و ۱۳ سرطان ۱۴۰۳هـ‌ش؛ ورکشاپ آموزشی دو روزه سیستم مدیریتی HEMIS برای رؤسای پوهنځی‌ها، آمرین ديپارتمنت ها و مدیران تدریسی پوهنتون جوزجان برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۵ - ۱۳:۳۶
Background image

برنامه پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان

در تاریخ ۲۲ جوزای سال ۱۴۰۳ هـ.ش، برابر با ۵ ذی‌الحجه ۱۴۴۵ هـ.ق، به مناسبت روز جهانی محیط زیست، برنامه‌ای جهت پاکسازی محیط سبز پوهنتون جوزجان برگزار گردید. این برنامه با همکاری ریاست. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۳:۱۸
Background image

محکمه ی تمثیلی محصلین پوهنځی حقوق و علوم سیاسی پوهنتون جوزجان برگزار شد

مورخ ۱/۱۲/۱۴۴۵ هـ ق مطابق ۱۹/۳/۱۴۰۳ هـ ش مرکز کلینیک حقوقی آمریت انسجام خدمات امور محصلان معاونیت امور محصلان با همکاری پوهنځی حقوق و علوم سیاسی، برنامه‌ی عملی محکمه‌ ی تمثیلی خویش را. . .